Завантаження. Будь ласка, зачекайте...
 

З’явиться мережа електрозаправок потужністю 400 кВт від ChargePoint

chargepoint.jpg (7.79 Kb)

Компанія ChargePoint, яка є великим незалежним виробником зарядок для електромобілів, анонсувала створення мережі швидкісних зарядних станцій потужністю 400 кВт, передає e-move. Для порівняння, ці зарядки будуть на 50 кВт потужніші від тих, які встановлять п’ять автогігантів на території Європи до 2018 року.

Перші надшвидкі зарядки на 400 кВт з'являться в цьому році. Для користування їх зроблять доступними починаючи з липня 2017 року.

Нові зарядні станції від ChargePoint будуть універсальними і підходитимуть більшості електромобілям, пропонуючи порти зарядок Chademo і CCS. На даний момент, як і у випадку з зарядками віддачею 350 кВт, 400-кіловатні пристрої не підходять до жодного автомобіля - їх встановлять на перспективу. В майбутньому зарядні станції такої високої потужності будуть використовувати, наприклад, електромобілі Tesla Model 3 і Porsche Mission E. Перший з них з'явиться на дорогах вже в наступному році, а другий - в 2020-му. У компанії розраховують, що такі зарядки дозволять відновлювати запас ходу машин менше, ніж за 15 хв.

Нагадаємо, нещодавно в США з'явилася перша зарядка, що видає 350 кВт, при цьому компанія Tesla збирається створити електрозаправки ще більшої потужності.

Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
Швидкий перехід
Характеристики електромобілів