Округ Кінг закупить 120 електроавтобусів до 2020 року

electro-autobus-1

До 2020 року округ Кінг, штат Вашингтон, із головним містом Сіетлом у центрі округу, планує закупити 120 електричних автобусів. 73 електроавтобуси вийдуть з під руки фірми Proterra і вартуватимуть 55 мільйонів доларів. 20 із них, що увійдуть в експлуатацію вже найближчим часом, обійшлись округу в 15 мільйонів та обслуговуватимуть 8-ма зарядними станціями вже цього року. На 2019 рік обіцяють 12 таких станцій.

Зарядні станції коштуватимуть округу десь між 5.5 та 6.6 мільйонів доларів.

Автобуси триматимуть курс через Сіетл, головне місто округу, та навколишні міста. Загальна площа округу 5 975 квадратних кілометрів, а населення складає 2.044 мільйони людей.

Автобуси оснащені 40-футовими (приблизно 12.2 метри) батареями, котрі даватимуть змогу пройти на одному заряді 25 миль (40 кілометрів), вже були запущені в цих напрямках. Це, звичайно, далеко не рекордна відстань, але цей недолік компенсує швидкість заряду батареї. А заряджаються електроавтобуси всього за 10 хвилин. Як «дебют» системи маршрутного електротранспорту на дороги вийшли три такі електричні автобуси.

Зараз же анонсували запуск більш потужних та «дальнохідних» електричних автобусів, із 60-футовими батареями (18.28 метрів), із котрими електроавтобуси проходитимуть аж 140 миль (225 кілометрів) на одному заряді.

Округ Кінг доволі населена територія, а місто Сіетл взагалі є найбільшим містом на північному заході США. Такий крок переходу (хай навіть часткового) громадського транспорту на екологічний, безумовно, дуже важливий для всіх, кого хвилює питання еко-автомобілів у світі.

Схожі записи