Підрозділ Tesla Glass оснастить електромобілі особливим склом

tesla-model-3-sklo-tesla-glass

Компанія Tesla поповнила свої розробки ще однією інновацією – «розумним» і міцним склом, яке будуть використовувати в електромобілях і стаціонарних сонячних накопичувачах енергії. І першим його отримає «бюджетний» електричний седан Tesla Model 3.

Інноваційне скло Tesla матиме дві ключові особливості. Перша полягає в тому, що його оснастять нагрівальними елементами, які допоможуть розтопити сніг і лід. Завдяки такому рішенню, власники електромобілів не матимуть проблем з оглядом в морозну погоду і їм не потрібно буде кожного разу чистити скло від снігу. При цьому нагрівальні елементи не будуть витрачати енергію електромобіля.

Друга ж особливість нового скла – висока міцність. Воно зможе без проблем витримувати сильні удари і падіння на нього важких предметів.

Цією новою технологією займається команда фахівців, під яку Tesla вже створила спеціальний відділ – Tesla Glass. Його керівником став інженер Майк Пілліод, який раніше працював в компанії Apple і займав посаду одного з провідних розробників нових матеріалів.

Схожі записи