В Японії острів Хімешіма перейшов на альтернативну енергетику і електромобілі

nissan1

Проблема збільшення мобільності туристів на маленькому японському острові Хімешіма потребувала рішення 21-го століття із застосуванням відновлювальної енергетики, саме тому компанія Nissan з новим концептом мобільності стала, як ніколи, в пригоді.

Хімешіма, що перекладається як “Острів принцеси”, знаходиться в 4 кілометрах від Куішу. Тут проживає маленька риболовецька спільнота, що генерує електроенергію від сонця і вітру. Також важливим енергетичній самодостатності є використання електромобілів. Ця концепція і називається “Блакитне небо”. Варто сказати, що даний острів, з його “Блакитним небом” є цікавим для туристів.

На церемонії, що відбулась в порту, місцеві лідери вітали нові двомісні електрокари, що знаходитимуться у спільному користуванні. Жителі сподіваються, що їхній досвід використання електромобілів слугуватиме прикладом для решти японських островів, і це буде способом забезпечення енергетичної самодостатності.

Концепція нової мобільності – це електромобілі, що знаходяться у спільному користуванні спільноти. Даний концепт також працює в таких японських спільнотах як Йокогама та Шікано, що забезпечені електромобілями компанії Nissan.

Ультракомпактні 100% електричні машини були розроблені у відповідь на зростаючу кількість мешканців похилого віку та самотніх власників помешкань на фоні збільшення кількості поїздок двох людей на коротку відстань. Також було враховано обмежений простір доріг і місць для паркування.

Компанія Nissan традиційно працює з японськими органами місцевого управління, корпораціями та іншими групами з метою промоції електромобілів, а також переймається альтернативними версіями для спільнот майбутнього.

Схожі записи