Volkswagen зі своїм e-Golf-ом намагається конкурувати з Nissan Leaf

volkswagen-e-golf-2016

Компанія Volkswagen докладає зусиль, щоб втримати хоч якусь конкурентність на ринку доступних електромобілів. Саме так можна зрозуміти їхні заяви про збільшення запасу ходу e-Golf на 30%.

Тобто замість батареї потужністю 24 квт*год планують встановлювати нову 30 квт*годинну батарею. За їхніми оцінками їхній електромобіль Volkswagen e-Golf зможе проїжджати на новій батареї 108 миль замість сьогоднішніх 83-ох. Та є один нюанс – впровадити нові технології вони зможуть хіба з 2017 року. Тоді як новий Nissan Leaf, із збільшеним пробігом 107 миль, можна придбати вже.

volkswagen-e-golf-battery2

Також з області гарних обіцянок є заява Volkswagen про можливе використання плоских батарей, які не потребуватимуть зміни конструкції вже існуючих електромобілів.

Можливо дійсно компанія змінить свої наголоси в розробках нових технологій, адже після екологічного скандалу було змінено ряд топ-менеджерів, зокрема й керівника підрозділу електромобілів.

Є правда й цікава новина від Volkswagen з поміж всіх інших – це заява щодо існування батареї на 60 квт*год, яку можуть встановити для Budd-e concept. Проте ця розробка ще не випробувана і чи буде її впроваджено в масове виробництво стане зрозуміло десь за 2-3 роки. Що ж почекаємо…

Схожі записи