Завантаження. Будь ласка, зачекайте...
 

Електричне судно Tesla

Голландська компанія Port-Liner розпочала будівництво двох гігантських повністю електричних вантажних суден. Виробник оголосив, що судна будуть готові до осені цього року і здійснять своє перше плавання в Нідерландах.

korabel.jpg (85.13 Kb)

Проект вартістю 100 мільйонів євро матиме значний вплив на галузь перевезення вантажів між портами Амстердама, Антверпена та Роттердама.

«В Європі налічується близько 7 300 вантажних суден, що курсують по внутрішніх водах, і більше 5000 з них належать Бельгії та Нідерландам. Ми можемо будувати більше 500 в рік, але і при такому розкладі буде потрібно близько 50 років, щоб галузь запрацювала на зеленій енергії », - розповів глава Port-Liner Тон ван Міген.

Голландські інженери очікують, що перші 6 електричних суден зможуть щорічно замінювати 23 000 вантажівок з двигуном внутрішнього згорання. Це дозволить значно скоротити рівень викидів в області вантажоперевезень. Одне таке судно здатне вміщати на своєму борту до 280 контейнерів.

Читайте також:Перше відео тест-драйву Tesla Roadster

Компанія Port-Liner створила свою акумуляторну технологію, яка полягає в розміщенні батарейних модулів всередині контейнера.

Будівництво електричних суден - не є новинкою. Раніше повідомлялося про вихід повністю електричного вантажного судна в Китаї, а також про створення безпілотного електричного контейнеровоза в Норвегії.

///
\\\
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook
  • Twitter
Швидкий перехід
Характеристики електромобілів