У 2017 році Renault продаватиме електромобілі в Україні і створить мережу електрозаправок?

reno-zoe-2

Компанія Renault в Україні відзвітувала про результати за 2016 рік і оголосила про плани на 2017. В Європі Renault зайняла друге місце, а в Україні стала лідером продажів серед всіх брендів, які були представлені в країні.

Як повідомляє ряд видань, офіційне представництво компанії Renault у 2017 році обіцяє вивести на ринок України, крім модельного ряду з 16 автомобілів, які вже в нас продаються, ще кілька моделей авто, причому дві з них – електричні: Renault Megane і Renault Kangoo ZE (ціна вантажного – 29 тис. євро, пасажирського – 31 тис. євро).

reno-zoe-1

Третю новинку – Renault ZOE – обіцяють представити трохи згодом. Електромобіль Renault ZOE із запасом ходу 400 км. В Європі минулого року було продано 21 735 цієї моделі.

Правда варто зазначити, що схожу обіцянку ми вже чули рік тому.

reno-zoe-3

Також компанія планує відкрити зарядні станції для електромобілів в дилерських центрах Renault Києва, Одеси і Львова. В кожному дилерському центрі планують встановити по дві зарядки. Крім того, у компанії пропонуватимуть клієнтам встановлювати станції вдома – це безпечніше і ефективніше, ніж заряджатися від побутової розетки.

Схожі записи