Зміни щодо плати за користування мережею зарядок Tesla Supercharger

tesla-supercharger-stantsii

Tesla, починаючи з наступного року, буде брати плату з власників електромобілів за користування мережею прискорених зарядок Supercharger. Однак дане нововведення стосуватиметься лише тих, хто придбав електромобілі «Тесла» після 1 січня 2017 року.

Попередні ж власники Model S і Model X і ті, хто купить машини до вищевказаного терміну і приймуть його доставку до 1 квітня 2017 року, і надалі будуть користуватися експрес-заправками безкоштовно. При цьому нові клієнти компанії, які замовлять електромобіль після 1 січня 2017 року, отримуватимуть річний кредит на 400 кВт*год енергії безкоштовно. Цього буде вистачати на те, щоб подолати відстань в 1000 миль (близько 1600 км). Після того, як власник електромобіля використає наданий кредит, потім за «зарядження» потрібно буде платити. Ціна буде варіюватися в залежності від вартості електрики в тому чи іншому регіоні.

Такий крок компанії покликаний підкреслити використання мережі «Суперчерджерів» суто для далеких поїздок. І тим компанія стимулюватиме власників електромобілів заряджати свої авто вдома або на роботі під час того, як машина стоїть і не використовується.

Водночас, компанія підкреслює, що від прийняття даних заходів вона не розраховує на вигоду. Беручи плату, виробник електромобілів має намір швидше розвивати мережу «Суперчерджерів», що вкрай необхідно, виходячи з дедалі більшої появи на дорогах електромобілів Tesla Model S і X, а також майбутнього виходу «бюджетного» седана Model 3, який повинен стати масовою машиною на батарейках.

На сьогодні мережа фірмових експрес-заправок Tesla – Supercharger – налічує 735 станцій, на яких розташовуються 4625 зарядок. Вони встановлені по всьому світу, включаючи Північну Америку і Європу. Також «Суперчерджери» є в Японії, Китаї та Австралії.

Схожі записи