Продажі BYD впали на 34%

byd_electrocars_34

BYD стали найбільшим виробником електромобілів завдяки лідерській позиції на китайському ринку, котрий, до речі, сьогодні є найбільшим ринком електромобілів у світі. Проте зараз правління Китаю почало скорочувати стимули та субсидії на електромобілі, то ж прокинувшись, керівництво компанії BYD побачили, що продажі їхніх електромобілів впали на 34%.

Повідомляється, що поетапна відмова від субсидій на електромобілі спрямована на ліквідацію мілких компаній, котрі покладаються лише на ці субсидії. BYD користуються неабияким успіхом (цифри говорять самі за себе), тож компанія є найбільш вірогідним кандидатом серед тих, хто зможе витримати та пережити «кризу».

MIT Technology Review повідомили:

«В січні, коли влада скоротила фінансування купівлі електромобілів в спробі форсувати консолідацію галузі шляхом відсіювання мілких компаній, котрі на пряму залежать від субсидій, прибуток BYD в першому кварталі впав на 29%, до 88 мільйонів доларів США (608 мільйонів юанів). Продажі впали на 34%. Тепер компанія BYD сподівається, що зможе вирішити проблему шляхом глобального розширення із новими продуктами такими як автобуси, сміттєвози, поїзди. BYD стверджують, що таким чином міста будуть ще більше забезпечені чистою енергією у транспортній сфері. Субсидії знову зіграють свою роль і компанія інвестує в автобусні фабрики Венгрії та Франції.

В найближчі роки BYD чекає ще більш затята конкуренція. Державний указ ZEV тепер змушує китайських автовиробників продавати мінімум 8% електромобілів від їхніх загальних ринкових продажів в 2018 році. Відсоток збільшуватиметься, відтак після 2019 року він зросте до 10%, після 2020 до 12%.

В той же час General Motors, завдяки цим новим «правилам», заявили про те, що збираються виробляти електромобілі в Китаї. Tesla теж збираються збудувати в Китаї місцеві виробничі потужності, аби перестати експортувати електромобілі і виготовляти їх локально.

Схожі записи