Tesla можуть збільшити термін служби батарей на 4 роки

tesla_batarei_1

Майже рік опісля початку партнерства із Tesla Джефф Дан продемонстрував останнє досягнення своєї команди, а власне елементи, що здатні продовжити роботу батарей Tesla на 4 роки вище норми.

Дан пояснив, що його команді вдалось винайти спосіб тестування елементів батарей, аби точно контролювати їх зарядження та розрядження, а внаслідок чітко визначати причини їх деградації. Джефф Дан не заявляє, що досконало розуміє хімічні процеси, котрі лежать в основі деградації батарей, але стверджує, що його команда розробила техніку, що дозволяє їм швидше та точніше тестувати нові хімічні процеси, а це дозволяє значно продовжити довговічність батарейних елементів.

Один з його учнів, які працюють над проектом, продовжив роботу в дослідницькій групі компанії Tesla з дослідження акумуляторних батарей, а інший почав комерціалізувати випробувальні машини акумуляторних батарей, які вони розробили. Їх список клієнтів включає в себі не лише Tesla, але також Apple, GM, 24M і безліч інших великих виробників і споживачів акумуляторів.

Джефф Дан пояснив, як їх нові методи тестування змусили їх виявити, що певне алюмінієве покриття перевершує будь-який інший матеріал. Протестовані клітини практично не деградували при великому числі циклів при помірній температурі і лише незначною деградацією відмітились навіть у важких умовах.

«В описі проекту Tesla, який ми направили в NSERC (Рада з природничих наук та інженерниї дослідженнь Канади) для отримання відповідних коштів від уряду для проекту, я записав мету подвоєння терміну служби елементів, котрі використовуються в продуктах Tesla при однаковому верхньому межовому напруженні. Ми збільшили термін служби вже в «першому раунді». Так що це була мета проекту, і вона вже була перевершена. Ми не збираємося зупинятися, очевидно, у нас ще чотири роки. Ми збираємося піти якомога далі».

Це вражає, тим більше, що їх дослідне партнерство почалося тільки в червні 2016 року, а в лютому 2017 року Дан сказав, що дослідження його команди вже «йдуть в продукти компанії» – всього через місяць після того, як Tesla і Panasonic почали виробництво своїх нових «2170», Батареї на Gigafactory 1 в штаті Невада.

Це не обов’язково пов’язано, але, безумовно, цікаво. Для продуктів, які успішно пройшли тестування в лабораторії, може знадобитися деякий час, щоб доставити їх на виробництво.

Схожі записи