Електромобіль Tesla Model S P100D в режимі Ludicrous стане ще швидшим

ludicrous

Після недавнього оновлення програмного забезпечення автопілота, Tesla почала оновлення і програмного забезпечення, що відповідає за динамічні характеристики. З його впровадженням топова модифікація Tesla Model S P100D з режимом Ludicrous зможе набирати швидкість 100 км/год за 2,46 секунди. Раніше «найшвидший у світі серійний електромобіль» робив це за 2,54 секунди.

Це оновлення вже доступне власникам автомобілів Тесла під назвою режим “Ludicrous Plus”. Для того, щоб активувати нову функцію, водій повинен обрати в меню на головному сенсорному екрані “Ludicrous”, натиснувши на ньому і тримаючи протягом 5 секунд. Потім вискакує попередження, в якому йдеться, що вибір цього режиму призведе до “прискореного зносу двигуна, коробки передач і батареї.” У режимі Ludicrous Plus автомобіль підвищує температуру акумуляторної батареї до 122 градусів за Фаренгейтом і збільшує максимальну вихідну потужність від двигунів. В цьому режимі відзначається приріст, щонайменше, в 30 кінських сил.

Але на цьому компанія Tesla вирішила не зупинятися. У своєму твіттері Ілон Маск повідомив, що з дуже великою ймовірністю, динамічність автомобілів компанії можна буде збільшити до показника 2,34 секунди. Таким чином, за швидкісними характеристиками «Тесла» зможе випередити свого новоявленого конкурента Faraday Future c його електромобілем FF 91 (2,39 сек) і буде поступатися єдиному автомобілю в світі вартістю близько $ 1 млн – родстеру Porsche 918 Spyder (2,2 сек).

Схожі записи