Виробники спорткарів зацікавилися електромобілями

6953_morgan

Відразу дві фірми – голландська Spyker і британська Morgan – оголосили про те, що приступають до випуску електричних спорткарів.

І якщо Morgan останні кілька років експериментує з електромобілями, то від фірми Spyker дивно таке чути. З тієї простої причини, що вона збанкрутувала ще в 2014 році і весь цей час не подавала ознак життя. Виявилося, що Spyker не тільки жива, але і 3 березня цього року представить на Женевському автосалоні свій перший в історії електричний спорткар.

Правда, для відродження голландській фірмі довелося пожертвувати незалежністю і об’єднатися з американської авіабудівельною компанією Volta Volare. Інформації про машину поки немає ніякої, але, швидше за все, публіка побачить одну з вже відомих моделей Spyker, яку лише перевели на електротягу. Не виключено, що це буде концепт-кар Spyker B6 Venator, який так і не пішов в серію .

6980_morgan_1

Інша справа — Morgan. Вже в цьому році англійці почнуть продажі триколісного електромобіля Morgan EV3, електрифікованої версії архаїчної триколіски Morgan 3 Wheeler, а починаючи з 2019 року запустять у виробництво ще одну електричну і гібридну модель. На ці цілі англійці виділять 8 мільйонів євро і притягнуть до партнерства ще дві британські фірми — Delta Motorsport і Potenza Technology. На думку керівництва Morgan, відтепер ігнорувати електромобілі не може собі дозволити жоден автовиробник, навіть такий маленький як Morgan, а розширення модельного ряду за рахунок машин з нульовим викидом, дозволить фірмі знайти нові ринки збуту. Крім того, розробка електромобілів дозволить Morgan освоїти сучасні технології, що зробить автомобілі англійської фірми більш привабливими в очах потенційних клієнтів.

Схожі записи