В кафе від Nissan можна розплатитися електроенергією

nissan_electric_cafe-1

Компанія Nissan оголосила, що власники електромобілів LEAF в усьому світі досягли рекордного результату: сумарно пробіг їхніх автомобілів сягнув трьох мільярдів кілометрів, що скоротило викиди вуглекислого газу в атмосферу на 500 мільйонів кілограм. Щоб відмітити цю подію автовиробник запустив нову цифрову платформу Electrify The World і відкрив у Парижі кафе Nissan Electric Café, особливістю якого є те, що в ньому можна розрахуватися виробленою енергією. Наприклад, чашка кави коштує 30 ват.

Кафе буде відкрите для відвідувачів лише обмежений період часу: з 16 по 18 грудня цього року. Nissan Electric Café пропонує своїм клієнтам можливість використовувати передові технології, щоб виробити власноруч енергію. Потім вони можуть використати цю енергію в якості валюти для оплати товарів і послуг, що дозволяє їм випробувати «електричний» спосіб життя для себе.

В кафе представлено ряд нових технологій, які втілюють стратегію Nissan Intelligent Mobility. Наприклад, тут представлений блок xStorage Home – модуль для збереження та розподілу електроенергії, розроблений компанією Eaton в партнерстві з Nissan, в якому використовуються нові та вже вживані акумуляторні батареї. Загалом, xStorage Home допомагає людям ефективно використовувати електроенергію в своїх домівках і заощаджувати, звівши до мінімуму її використання в години, коли тариф найвищий.

nissan_electric_cafe-2

Крім того, під час створення Nissan Electric Café компанія співпрацювала з багатьма технічними та енергетичними компаніями. І ось тепер, проходячи по коридору зі спеціальної плитки компанії Pavegen, в якій застосований принцип електромагнітної індукції, відвідувачі самі будуть виробляти електроенергію. Відвідувачам також запропоновано фотостудію від Pavegen, де їм потрібно буде стрибати на плитках, виробляючи енергію, щоб зробити фото. Є ще й інноваційна система барних сидінь компанії WeWatt, сидячи на яких клієнти крутять педалі, виробляючи електрику, а в нагороду отримують напій на свій вибір.

Відкриття Nissan Electric Café присвячене запуску нової цифрової платформи бренду – Electrify The World, мета якої є через веб-сайти та сторінки в соціальних мережах залучити до спілкування жителів всієї Європи, запросити їх в екологічно чисте майбутнє і запропонувати їм стати частиною електричної революції Nissan.

Схожі записи