Нові зарядні станції від BMW, Daimler, Ford і VW

Консорціум автовиробників BMW Group, Daimler AG, Volkswagen і Ford раніше анонсували створення мережі електричних заправок на території Європи, і вже зараз був продемонстрований дизайн таких станції.

zaprvka

Уже в недалекому майбутньому, на основних європейських автомобільних магістралях, почнуть з’являтися електричні зарядні станції від консорціум автовиробників BMW Group, Daimler AG, Volkswagen і Ford. За попередніми даними, дана мережа дозволить вільно подорожувати по Європі на будь-якому середньостатистичному електрокарі.

Компанії вже продемонстрували дизайн майбутніх зарядних станцій, які будуть відрізнятися мінімалістичним дизайном. Так, концептуальний дизайн передбачає використання рівних і гладких площин з інтелектуальними інтерфейсами.

На даний момент планується побудувати близько 400 електричних зарядних станцій із сумарною потужністю в 350 кВт-годин. Перші тестові «заправки» були запущені ще в 2017 році в кількості 20 одиниць, проте дизайн значно відрізняється від пропонованого зараз. У поточному році буде введено в експлуатацію ще 100 зарядних станцій, а повне завершення планів відбудеться до 2020 року.

zaprvka2

Можна відзначити, що на сьогоднішній день, найбільшою мережею зарядних станцій володіє компанія Tesla, яка побудувала і ввела в експлуатацію 1 130 одиниць, на яких розташовуються 8 496 зарядних терміналів.

Схожі записи