Green Car Reports визнав Chevу Bolt кращим електромобілем

chevrolet-bolt-2017-elektromobil

Щороку Green Car Reports обирає автомобіль або сімейство автомобілів, які є на їх думку кращою моделлю електромобіля, представленого в поточному році. Вперше вони це зробили в 2011 році, тоді їхню нагороду отримав перший в світі сучасний електромобіль, який продавався в великих кількостях. Шість років по тому, вони обрали достойного наступника цій машині. Це був електромобіль, який мав найкращий запас ходу і його можна було купити за доступною ціною.

Цього року Green Car Reports повідомляє, що кращим автомобілем для придбання в 2017 році є електромобіль Chevу Bolt. Він має запас ходу 383 км, а його базова ціна 37 495 доларів США. Це як діапазон електромобіля Тесла, але майже вдвічі дешевше. Концепт цього електромобіля був презентований ще в січні 2015 року.

chevrolet-bolt-2017-elektromobil-1

Eлектромобіль Chevу Bolt – це п’ятидверний хетчбек з переднім приводом на п’ять місць. Ззовні виглядає компактним автомобілем, але всередині має об’єм більший (за розбивкою на метри кубічні), ніж Tesla Model S. 2601-міліметрова колісна база в поєднанні з дахом в стилі мінівена допоможе досить комфортно розміститися п’ятьом пасажирам. Можливо, форма електромобіля не всім до вподоби, проте його компактні розміри роблять його зручнішим в паркуванні, ніж електромобіль Tesla Model S. Всередині салону світло і просторо. Підлога рівна, оскільки батарея розміщена під днищем і заднім сидінням. Електродвигун знаходиться спереду, потужністю 150 кВт (200 к. с.) і обертовим зусиллям 360 Нм.

chevrolet-bolt-2017-elektromobil-3

Однак, основною перевагою електромобіля Chevу Bolt є його великий запас ходу. Управління з охорони навколишнього середовища США (EPA – Environmental Protection Agency) оцінює його запас ходу в 383 км (238 миль). Правда, якщо їхати по трасі зі швидкістю понад 60 миль (96,6 км) за годину, то як і будь-який інший електромобіль, Chevу Bolt втратить заряд батареї набагато швидше, ніж при інших видах використання. У Green Car Reports кажуть, що реальний запас ходу електромобіля 386 км (240 миль), протестувавши його під час одноденної поїзди з різними дорожніми умовами: трафік, пагорби і, навіть, автобан.

Chevу Bolt має батарею на 60 кВт*год, і при витисканні максимуму, автомобіль буде використовувати її більше, ніж на 90%. Більшість власників, які будуть використовувати Chevу Bolt в повсякденному житті, потребуватимуть підзарядки батареї через кожних пару ночей, а, можливо, й раз на тиждень.

Власники Chevу Bolt також отримають задоволення від водіння цього електромобіля, тому що він легкий в керуванні і має хороші динамічні показники. Компанія Chevrolet стверджує, що електромобіль Chevу Bolt розганяється з 0 до 60 миль/год (з 0 до 96,6 км/год) приблизно за 7,0 секунд, а з 0 до 30 миль/год (з 0 до 48 км/год) менше, ніж за 3,0 секунди.

chevrolet-bolt-2017-elektromobil-2

Проте, в Green Car Reports є декілька зауважень.

Пристрій для швидкої зарядки коштуватиме власнику 750 доларів США. Стандартний зарядний пристрій, який має електромобіль, розрахований на 7,2 кВт і означає, що повне зарядження батареї на 240 вольт може зайняти до дев’яти годин.

У Green Car Reports також вважають, що назва “Bolt” – з початковою літерою “B” – це насправді жахлива назва для бренду, який ще й до того продає автомобіль під назвою Volt – з літерою “V”.

Очевидно, що Chevу Bolt зі своїм несподівано великим запасом ходу буде постійним кандидатом на номінацію «найкращий автомобіль для придбання», коли би модель не вийшла на ринок. Те, чого ніхто не очікував – це великий запас ходу. Водії можуть годинами не звертати уваги на датчик заряду батареї, перебуваючи при цьому за кермом більшу частину дня.

chevrolet-bolt-2017-elektromobil-4

Компанія Chevrolet планує продажі електромобіля Chevу Bolt у США, а також на інших, дружніх до електромобілів ринках. Його вихід на ринок випереджає довгоочікувану Tesla Model 3 майже на рік, не кажучи вже про зовсім нову, з великим запасом ходу версію електромобіля Nissan Leaf. І розрив ще більший від всіх решта обіцяних електромобілів на 200-миль-плюс від інших автовиробників.

З усіх цих причин, Green Car Reports рекомендує електромобіль Chevrolet Bolt EV 2017 як «найкращий автомобіль для придбання» в 2017 році.

Схожі записи