Електромобілі в Україні: велике майбутнє від Tesla

velyke_mibutne_tesla_v_ukraini

Tesla будує зарядні станції для своїх електромобілів по всьому світі, і недавно виявилось, що настала черга й України. Більше того, раніше, на прес-конференції присвяченій подальшим планам на Tesla Model 3, Елон Маск несподівано згадав Україну, в контесті того, що компанія планує збудувати в нашій країні фабрику електромобілів.

Все по порядку. Минулого року Елон Маск зробив серйозну заяву про те, що він “перетворить Закарпаття на нову Силіконову Долину“. Офіційно він не говорив, де саме збирається збудувати завод електрокарів, але можна бути впевненими, що, якщо завод буде збудований, то з’явиться він на території західної України. Будівництво фабрики, згідно заяви Елона Маска, планується вже на 2017 рік.

Також керівник Tesla заявив, що також буде будуватись мережа зарядних станцій в Україні. Дві зарядні станції для електромобілів вже заплановані на цей рік. Вони знаходитимуться в районах Львову та Житомиру. Втім, детальніше про цю новину ви можете прочитати в іншій нашій статті.

Автомобілі Tesla вже можна купити в Україні. Правда вартість, до прикладу, новенької Tesla Model S, обійдеться вам в копієчку, зі всіма податками близько двох сотень доларів. Тож більшою популярністю користуються зараз б/у електромобілі Tesla. Їхня вартість коливається від 40 до 130 тисяч доларів, в залежності від моделі та стану.

Можливо, така зацікавленість Елона Маска та цілої компанії Tesla до України пов’язана із збільшенням кількості електромобілів у країні. Нагадаємо, що за останній рік кількість електромобілів в Україні збільшилась в 4 рази.

Схожі записи