Завантаження. Будь ласка, зачекайте...
 

Субсидії на покупку нового електромобіля в Словаччині складуть 5000 євро

renault-zoe.jpg (23.05 Kb)

В Словаччині нова програма субсидій електромобілів отримає фінансування в розмірі 5 млн. євро і торкнеться практично всіх повністю електричних і гібридних автомобілів, які будуть куплені і зареєстровані в Словаччині. Ініціатива була оголошена словацьким Міністерством економіки спільно з Асоціацією автомобільної промисловості Словацької Республіки (ZAP).

Згідно з нововведеннями в законодавстві, бажаючі придбати електромобіль отримуватимуть субсидію в розмірі 5000 євро, а покупці гібридних машин - 3000 євро.

Важливо відзначити, що програма державних субсидій стосується лише тих електромобілів, які будуть купуватися безпосередньо на території Словаччини. Таким чином, автомобілі Tesla не підпадають під цю категорію, тому що в республіці немає офіційних магазинів цієї компанії.

Щодо інших подробиць програми, то повідомляється, що під її дію потрапляють також і легкі вантажівки (фургони) вантажопідйомністю до 3,5 тонн. Для того, щоб гарантувати перебування і постійну реєстрацію нових електромобілів в Словаччині, субсидія розділена на три частини, які будуть видаватися поступово. Першу частину можна буде отримати в момент реєстрації транспортного засобу, а другу і третю – згідно з поданою заявою власника електромобіля протягом двох наступних років. Обмеження в ціні на електромобілі не передбачені.

Зараз по дорогах Словаччини їздить близько 350 автомобілів з електросиловими установками. З введенням нової ініціативи уряд сподівається дати поштовх розвитку електромобільного ринку і необхідної для нього інфраструктури.

Відео
  • Популярне
Ми у соцмережах
  • Facebook
  • Twitter
Швидкий перехід
Характеристики електромобілів