Tesla Model S P100D стане найшвидшим серійним автомобілем в світі

tesla-model_s-p100d

Генеральний директор компанії Tesla Ілон Маск в своєму твіттері поділився планами компанії щодо випуску в грудні чергового оновлення програмного забезпечення під назвою Easter egg («пасхальне яйце»), яке дозволить топовій моделі «Тесла» Model S P100D стати ще швидшою. Без втручання в конструкцію та технічне наповнення «перепрошивка» дозволить покращити розгін від 0 до 60 миль за годину (96 км/год) до 2,4 секунди (на 0,1 секунди швидше).

Розігнати Tesla Model S P100D до таких цифр можна буде активувавши режим максимальної потужності Ludicrous Mode. Крім того, Ілон Маск назвав час проходження електромобілем традиційної для дрег-заїзду дистанції в чверть милі (402 метри) – після програмного оновлення він складе 10,6 секунди. Раніше «Тесла» офіційно не оголошувала дреговий час моделі, проте власникам версії P100D вдавалося пройти дистанцію приблизно за 10,8 секунди.

Таким чином, тепер Tesla Model S P100D стане найшвидшим серійним автомобілем світу, випереджаючи такі суперкари як Bugatti Veyron 16,4 Grand Sport Vitesse, Porsche 918 Spyder і Ferrari LaFerrari, при тому, що ціна його (134500 доларів США) в рази менша.

У наступному твіттері Маск повідомив про аналогічне оновлення для Model X. Кросовер теж стане швидшим на 0,1 секунди в розгоні від 0 до 60 миль на годину (96 км/год) і в заїзді на чверть милі. Зараз Tesla Model X P100D в режимі Ludicrous Mode набирає від 0 до 60 миль на годину (96 км/год) за 2,9 секунди.

Оновлення, зі слів Ілона Маска, планується на наступний місяць. Швидше за все, він послався на версію 8.1, яка, як очікується, вийде в грудні. Отже, всі ті, хто замовлять або вже є власниками Tesla Model S P100D або Tesla Model X P100D, автоматично отримають це оновлене програмне забезпечення.

Схожі записи