Ілон Маск та Україна

teslau_0

Ілон Маск натякнув, що в Україні незабаром з’являться зарядні станції Superchargers. Встановлення своїх фірмових зарядних станцій Superchargers компанія Tesla може почати вже в цьому році. Такий висновок роблять фахівці та прогнозисти з натяку Ілона Маска, який він зробив в сервісі мікроблогів Twitter у відповідь на твіт українського користувача.

Все почалося з того, що один з українських користувачів Twitter зробив відеоролик, в якому була показана зустріч шанувальників електромобілів у Києві. Під відео був підпис – «Ілон, нам в Україні потрібні Superchargers.

Без уваги Ілона Маска – генерального директора компанії Tesla це відео не залишилось. Він навіть написав коментар. Правда він складався лише з одного слова – «ОК». Багато хто вважає це натяком на те, що зарядні станції Superchargers з’являться в Україні у найближчій час, можливо, вже в цьому році.

Крім того, Ілон Маск відкрив випробувальний тунель під Лос-Анджелесом.

Журналістам генеральний директор Tesla похвалився, що в цьому тунелі транспорт може досягти швидкості більше за 240 км/годину (150 миль/год).

На реалізацію проекту випробувального тунелю було витрачено десять мільйонів доларів. Компанія Boring здійснила спеціальні заходи з запуску випробувального тунелю. За допомогою такої підземної дороги, яка нагадує метро, компанія намагається уникнути постійних транспортних корків та забезпечити максимально швидке транспортування з пункту А до пункту Б.

У рамках презентації проекту Ілон Маск продемонстрував електромобіль Tesla Model X, у якого був механізм для пересування по тунелю. Сам пристрій, це лише набір коліс, який є сумісним з різним транспортом та з часом буде подаватися по 200-300 доларів.

teslau_1

У своїй промові Маск назвав тунель підземним шосе, яке дозволяє пересуватися автомобілям набагато швидше, ніж це дозволяється, ніж шляхами загального користування та з допомогою спеціальних підйомників повертатися на вулицю. Враховуючи, що максимальна швидкість на підземні трасі буде перевищувати 240 км/год, і це створює відчуття «телепортації» у межах міста. Кінцевою метою голова The Boring Company називає об’єднання тунелю з більш технологічними складними гілками Hyperloop вакуумних потягів.

Схожі записи