Tesla намагаються виробляти 7000 електромобілів Model 3 в тиждень

screen-shot-2018-04-04-at-2-48-21-pm

Раніше керівники компанії Tesla вже планували суттєво збільшити виробництво своїх електромобілів Model 3 в останній чверті року. Втім ніяких офіційних заяв не давали, адже хотіли досягнути чітких цифр. Сьогодні же Елон Маск повідомляє, що компанія планує виготовляти 7000 електромобілів за тиждень. Інформація згідно джерел потралу Electrek.

За словами джерела, Елон Макс стверджує, що кожна виробнича підсистема дозволить виготовляти 50 одиниць електромобілів у годину. За його підрахунками, цього повністю достатньо, аби досягти виробництва на рівні 1000 електромобілів у день. Таким чином виробничої потужності вистачить, аби виготовляти 7000 електромобілів у тиждень. Таких показників планують досягти до кінця листопада.

За словами Маска, такі результати мають досягнутись шляхом модернізації істуючих систем виробництва, а не додавання нових. Також він звернувся до всіх працюючих працівників із проханням звертатись до нього особисто, якщо виникнуть якісь проблеми у виробничому процесі. Також Елон Маск зазначив, що досягнення поставленої цілі у 7000 електромобілів в тиждень дуже важливе, задля процвітання Tesla.

Схожі записи