В Женеві відбувся дебют електричного гіперкара Rimac

Хорватська компанія Rimac представила на Женевському автосалоні свій новий електричний гіперкар , який отримав назву C_Two. За деякими своїми динамічними характеристиками купе перевершує прототип Tesla Roaster , який дебютував в листопаді минулого року.

rimakzheneva2

Гіперкар отримав два електродвигуни, які в сумі розвивають 1914 к.с. і 2300 Нм крутного моменту. Двигуни працюють в парі зі спеціальною одноступінчастою передачею.

. . . . . .

Rimac C_Two здатний прискорюватися з місця до 100 км / год за 1,85 секунди – на 0,05 секунди швидше, ніж прототип Tesla Roadster. Для розгону до 160 км / год потрібно всього 4,5 секунди. Максимальна швидкість автомобіля склала 415 км на годину.

rimakzheneva

Новинка отримала шестипоршневі карбон-керамічні гальмівні механізми з 390-міліметровими дисками спереду і ззаду. Новинку укомплектували комплектом літій-іонних батарей на 120 кВт-год, які дозволяють проїхати без підзарядки до 650 кілометрів. Поповнити запас акумуляторів на 80% можна всього за 30 хвилин.

Розробники стверджують, що на Rimac C_Two застосували автопілот четвертого рівня. Це означає, що автомобіль здатний пересуватися самостійно, проте водій в будь-який момент може взяти керування на себе.

rimakzheneva3

Rimac C_Two отримав систему розпізнавання власника. При наближенні до автомобіля електроніка розблокує двері, а також застосує різні індивідуальні налаштування господаря.

rimakzheneva4

Тираж Rimac C_Two обмежать 150 екземплярами. За попередніми даними, вартість електромобіля перевищить два мільйони доларів.

Схожі записи