На Женевському автосалоні дебютував прототип електромобіля Lagonda Vision

Компанія Aston Martin представила на Женевському автосалоні електричний безпілотний концепт-кар Lagonda Vision. Новинка покликана дати уявлення про майбутніх розкішних електромобілях британської марки, які будуть випускатися під суббрендом Lagonda.

astonmartinzheneva

. . . . . . .

Розкішний електромобіль приводиться в рух електромоторами, віддача яких не називається. Поки лише відомо, що двигуни будуть харчуватися від твердотільних батарей, які зможуть забезпечити пробіг без підзарядки до 640 кілометрів. Повністю поповнити запас акумуляторів можна буде всього за 15 хвилин.

astonmartinzheneva2

Задня частина кузова Lagonda Vision може підніматися заради більш зручної посадки в салон. Передні крісла можуть повертатися на 180 градусів, щоб пасажири могли сидіти обличчям один до одного. Рульова колонка може змінювати конфігурацію під правосторонню або лівосторонню схему руху.

astonmartinzheneva3

Новинка отримала автопілот четвертого рівня. Це означає, що електромобіль здатний пересуватися повністю самостійно, однак при бажанні водій в будь-який момент може взяти керування на себе.

astonmartinzheneva4

За попередніми даними, перший електромобіль Lagonda, які отримає деякі подібні рішення, з’явиться в 2021 році.

Схожі записи