Dodge про електричне майбутнє

dodge_0

Dodge відстає у області розробок електричних автомобілів, разом зі своєю материнською компанією Fiat Chrysler Automobiles. Але для своїх спортивних автомобілів фахівці компанії все ж вбачають щасливе майбутнє. На це натякають деякі заяви керівництва компанії, коли мова заходить про такі потужні машини, як Charger та Challenger.

На презентації нових версій Dodge SRT Hellcat та Scat Pack голова відділу легкових автомобілів Тим Куніскіс (Tim Kuniskis) зробив заяву, що в майбутньому такі моделі швидше за все стануть електричними.

Може настати такий день, коли Charger та Challenger стануть прикладом для наслідування для таких дорогих суперкарів, як Porsche 918 Spyder, Ferrari LaFerrari та Acura NSX.

«Я вважаю, що електрифікація цих автомобілів, то є абсолютне майбутнє» – наголосив Тим Куніскіс при презентації версій Scat Pack та Charger SRT Hellcat. «Це може бути чистий електромобіль, плагін-гібрид або звичайний гібрид – будь яка електрична модель. Я вважаю, що електрифікація буде ключем до високої продуктивності в майбутньому».

Куніскіс сказав, що любов користувачів до продуктивності нікуди не подінеться, навіть, коли наступить ера електромобілів. Доступність, за його словами, зараз є ключовим бар’єром для потенційних електрифікованих версій Charger та Challenger.

Серед інших брендів, що належать FCA, в цьому ж році, але раніше представники Jeep заявили, що до 2022 року у них буде чотири чистих електромобілі та десять плагін-гібридів, хоча генеральний директор FCA Майк Менлі лише посилався на «гнучкість» у виробництві електромобілів з інвестиціями в чотири з половиною мільярди доларів.

Слід нагадати, що FCA також заплатить Tesla до $2,3 млрд (це два мільяри євро) за відповідність стандартам викидів.

Схожі записи