Danfoss Editron ED3 бортовий зарядний пристрій та ePTO тепер доступні для електричних транспортних засобів поза дорогою

Danfoss Editron ED3 бортовий зарядний пристрій та ePTO тепер доступні для електричних транспортних засобів поза дорогами

Danfoss Group презентує ED3: революційне рішення для позашляхових електромобілів

Danfoss Group вийшла на новий рівень з анонсом Editron ED3 для позашляхових електромобілів. Цей інноваційний пристрій поєднує три функціональні можливості: AC зарядний пристрій, DC ePTO і AC ePTO, що сприяє зменшенню складності та оптимізує процеси проектування та інтеграції машин.

“ED3 дозволяє швидко заряджати важку електротехніку вночі та під час зручного моменту, використовуючи доступні AC зарядні пристрої”, – зазначили у компанії. Нові можливості для позашляхових застосувань роблять цей продукт справжнім проривом, додали у Danfoss Group.

ED3 надає виробникам позашляхових автомобілів значну гнучкість у проектуванні архітектури системи транспортного засобу. Завдяки своїй універсальності як три-в-одному, ED3 зменшує кількість високовольтних компонентів і кабелів, що економить простір, знижує вагу та зменшує витрати.

Наявність високомощних електричних силових модулів AC та DC (ePTO) ще більше спрощує інтеграцію з автомобілем.

Серед основних особливостей можна виділити вбудований зарядний пристрій потужністю до 44 кВт для високоємних батарей електромобілів і позашляхових машин, AC ePTO для індуктивних одно- та трифазних допоміжних навантажень під час експлуатації, а також DC ePTO для систем обігріву або кондиціонування повітря.

Щоб зменшити складність, Danfoss стандартизувала ED3 за допомогою протоколів зв’язку, програмного забезпечення та документації, спеціально розроблених для позашляхових застосувань.

Ця система спочатку була розроблена для дорожніх застосувань і в даний час активно використовується у тисячах електричних вантажівок Volvo.

Щодо деталей, високопотужні модулі DC та AC electric power take-off (ePTO) значно спрощують процес проектування машини та інтеграції. ED3 постачає живлення безпосередньо від основної високоємної батареї, забезпечуючи до 44 кВт DC енергії для допоміжних пристроїв, таких як високоємні компресори, насоси та контролери двигунів. Також пристрій може перетворювати енергію та забезпечувати 43.6 кВА одно- або трифазного струму для створення AC мікро-мережі, яка підтримує функції підключення до сітки в польових умовах.

Потужність, яку забезпечує ED3, дозволяє повністю зарядити важкі електромобілі протягом ночі, використовуючи AC зарядні пристрої. Це усуває потребу в значно дорожчих DC зарядних пристроях.

Схожі записи