Tesla Model 3 (Тесла Модель 3)

8668_moodelll_

Електрокар Tesla Model 3 став першою моделлю американської компанії «Tesla Inc.», яка орієнтована на масовий автомобільний ринок. Початкова ціна електромобіля Tesla Model 3 зафіксована на рівні 35 тисяч доларів, однак після податкових відрахувань, які дають деякі американські штати, ціна електромобіля складе близько 30 тисяч доларів.

Згідно з офіційною інформацією, лише за першу добу машину зарезервували 232000 осіб, сплативши на депозит 1000 доларів. Це число попередніх замовлень перевищило загальне число продажів автомобілів компанії Tesla за всю історію її діяльності.

Характеристики Tesla Model 3:

  • доступні версії: задньопривідна і повнопривідна;
  • базова модель розганяється за 6 секунд до швидкості 100 км/год;
  • запас ходу на одному заряді становить близько 346 км (215 миль);
  • автопілот і функцію швидкої зарядки отримає і базова версія Model 3 у тому числі.

Короткий опис електромобіля Tesla Model 3

Дизайн Model 3 має схожі риси з Tesla Model S, але розміри новинки все-таки менші. Салон автомобіля також має схожий на Model S інтер’єр, але розміри сенсорного екрану на центральній панелі зменшено з 17 до 15 дюймів. Зовнішній вигляд нового електромобіля “чистий” і має лаконічну конструкцію, характерну для концепт-карів.

Електрокар отримав п’ятимісний салон і два багажних відділення.

Виробник дає 8-річну гарантію на акумулятор Model 3.

Панорамний скляний дах

Дах Tesla Model 3 зроблений зі скла повністю, що дозволяє насолоджуватися прекрасним видом з будь-якого місця в автомобілі.

5233_temla_dah

Центральний дисплей Tesla Model 3

У Tesla Model 3 використовує менший дисплей розміром 15″, на відміну від 17″ дисплея в Model S і Model X. Сенсорний екран встановлений в горизонтальному положенні, для показу більшої кількості інформації без прокручування. На Model 3 немає приладової панелі з боку водія. Спідометр і інші індикатори відображаються на центральному екрані.

tesla_model_3_display

Ціна електромобіля Tesla Model 3

Замовлення на автомобіль почали приймати відразу ж після його офіційної прем’єри. Стартова ціна Tesla Model 3 — 35 000 доларів.

Основним конкурентом нового автомобіля називають такий же за ціною електричний Chevrolet Bolt.

Схожі записи