Офіційний продаж електромобілів Renault в Україні стартує в квітні 2018 року

На виставці Plug-In Ukraine 2018 стало відомо, що компанія Renault підготувала 9 офіційних дилерських центрів в Україні, де з квітня 2018 року почнуться продажі і обслуговування електромобілів Renault.

renoshka

Раніше старт продажів електромобілів Renault планувався в травні 2017 року , проте через невідповідність європейським стандартам зарядної інфраструктури, він відкладався.

Більшість зарядних станцій, встановлених в Україні, не відповідають існуючим європейським стандартам якості і не пройшли європейську сертифікацію через недостатнє заземлення, некоректного підключення зарядних пристроїв.

Виробники зарядних станцій, які хочуть співпрацювати з таким виробником як Renault, повинні отримати на свою станцію сертифікат ZE Ready. Продажі електромобілів Renault можуть здійснюватися тільки в тих місцях, де суспільна інфраструктура коректно заряджає електромобілі мінімум в 80% випадків.

Перед стартом продажів французька команда експертів, що складається з 3 співробітників штаб-квартири Renault, в травні 2017 р провела 2-х тижневий ZOE тур на 2 Renault ZOE по українськими містам – Києву, Львову та Одесі, де перевірила технічну придатність зарядок для електромобілів ZOE та інших електричних продуктів бренду.

renoshkaukraina

Згідно з результатами перевірки інфраструктури в трьох містах (Київ, Львів, Одеса) найбільш підготовленим виявився Львів – там 90% станцій працюють коректно. Серед зарядних станцій для електромобілів в Києві тільки 65% забезпечили якісну зарядку Renault ZOE. З 17 станцій в Одесі тільки 65% змогли зарядити Renault ZOE.

Щоб поліпшити роботу зарядних станції, Renault підготувала звіт по кожній станції і надала їх операторам, щоб ті виправили помилки і повідомили про це компанії.

Після проходження другого туру по 5 містах України в лютому цього року ситуація з електрозарядними станціями покращилася – багато з них тепер відповідають вимогам Renault, тому електромобілі будуть офіційно представлені вже цієї весни в Україні.

Схожі записи