Нова літій-іонна батарея Samsung SDI здатна заряджатися на 80% за 20 хвилин

samsung-batareya

До 2021 року всі великі автовиробники матимуть в наявності широкий вибір електромобілів. Розвиток технології акумуляторних батарей диктуватиме діапазон і особливості, які зможуть запропонувати ці автомобілі. Компанія Samsung хоче надати споживачам розуміння того, що буде доступним вже на початку наступного десятиліття.

Підрозділ корейського конгломерату з виробництва літій-іонних батарей і технологій відновлюваної енергетики Samsung SDI, який, зокрема, постачає акумулятори для автогіганта BMW, оголосив про створення нової акумуляторної батареї «наступного покоління», здатної надати електромобілям запас ходу 500 кілометрів, при цьому зарядження якої триватиме всього 20 хвилин.

Як заявляють у «Самсунг», нова батарея високої щільності забезпечуватиме 500 кілометрів шляху і при цьому буде заряджатися на 80 відсотків потужності за час, який займе недовга зупинка в придорожньому кафе. Для порівняння, це набагато швидше, ніж на даний момент витрачає на повний заряд електромобіль Tesla Model S.

Замість збільшення кількості елементів акумуляторної батареї, які, в свою чергу, збільшують масу електромобіля, у компанії Samsung вважають, що надання можливості дуже швидкої зарядки (за часом майже рівної з зарядкою смартфона) дозволить споживачам менше переживати про запас ходу і спокійно їздити на більш далекі відстані.

Це не єдина новинка, яку Samsung SDI представив на Детройтському автосалоні NAIAS 2017. Компанія також оприлюднила удосконалену батарейку циліндричної форми “21700”, яку використовують багато виробників різних електронних пристроїв.

Деякі виробники електричних транспортних засобів придивляються до батарейки «21700», яка отримала назву завдяки діаметру 21мм і довжині 70 мм. Нещодавно компанія Тесла оголосила, що на Gigfactory 1 стартувало виробництво власних елементів літій-іонних батарей, розроблених в партнерстві з Panasonic.

Схожі записи