Електромобіль Chevrolet Bolt EV стане першим автономним автомобілем GM

chevrolet-bolt-ev-avtopilot-1

Електромобіль Chevrolet Bolt EV, серійне виробництво якого нещодавно почалося, очевидно, стане найпопулярнішим автомобілем компанії завдяки поєднанню великого запасу ходу і вигідної ціни. Однак він відіграє ще одну важливу роль для компанії. Адже з січня 2017 року мічиганська фабрика почне виробництво тестових безпілотників саме на базі цієї моделі, оскільки автоконцерн General Motors заявив про початок наступного етапу розробки системи автономного управління.

Для забезпечення повної автономності самокеровані Chevrolet Bolt EV оснастять лідаром, сенсорами, камерами, радарами та іншою необхідною для цього апаратурою. В умовах, наближених до реальних, автономні машини вже проходять перші тестові пробіги, однак їх готують до випробувань на міських дорогах.

chevrolet-bolt-ev-avtopilot-2

Випробування безпілотних електромобілів Chevy Bolt почалися ще в червні поточного року на дорогах Сан-Франциско і Скоттсдейла, штат Арізона. На сьогодні автопарк безпілотників General Motors включає більш, ніж 40 транспортних засобів. Однак, коли новий проект запрацює на повну потужність, їх кількість значно зросте.

Тепер автовиробник тестуватиме свої безпілотні електромобілі на дорогах в своєму рідному штаті Мічиган. Ця заява була зроблена незабаром після того, як губернатор Мічигану Рік Снайдер (Rick Snyder) підписав закон, яким встановлюються правила використання автономних транспортних засобів. Законодавство штату дозволяє проводити тестування самокерованих машин без рульового колеса, педалі гальма і водія на передньому сидінні. Також тут дозволяється компаніям продавати безпілотники, які пройшли випробування і сертифікацію, а також використовувати їх для послуг каршерінга.

chevrolet-bolt-ev-avtopilot-3

Безпілотні електромобілі Chevy Bolt вже протестували в межах технічного центру GM в Уоррен, штат Мічиган, повідомляє компанія в прес-релізі. Протягом наступних кількох місяців, GM планує проводити тестування в Детройті, штат Мічиган, тобто змістяться більше на північ. Це допоможе вияснити можливості самокерованих автомобілів в зимових умовах, відзначили в компанії.

Наступне покоління автомобіля «Шевроле Болт» буде вироблено на заводі Orion Assembly на початку 2017 року. Ця повністю електрична модель стане першим безпілотним автомобілем компанії для громадського користування.

Схожі записи