WOG у 2017 році встановить в Україні 300 зарядних станцій для електромобілів

wog_elektromobili

У 2017 році українська мережа автозаправок WOG має намір радикально збільшити кількість зарядних станцій для електромобілів: з 10 існуючих до 300 штук. При цьому десята частина з них – 30 штук – будуть швидкісними (Supercharge), що дозволить зарядити акумуляторну батарею електромобіля всього за 30 хвилин, передає itc.ua.

Зарядні станції для електромобілів будуть встановлюватися на вже діючих паливних заправках, так що під час зарядки власники електромобілів зможуть скористатися всією доступною інфраструктурою, включаючи WOG Cafe. Якщо врахувати, що на сьогодні мережа заправок WOG налічує близько 500 станцій, то зарядні пристрої з’являться більше, ніж на кожній другій заправці.

wog

Стандартні зарядні станції будуть безкоштовними, зі слів генерального директора компанії Сергія Корецького, а от за користування швидкісними зарядками доведеться заплатити. Вартість такої зарядки не буде дуже високою, мова йде скоріше про покриття собівартості енергії, ніж про спробу заробити.

Цей проект WOG реалізує спільно з неназваним поки партнером, який займається імпортом електромобілів в Україну, а значить сам зацікавлений у розвитку в Україні відповідної інфраструктури. Також WOG планує розробити мобільний додаток для власників електромобілів, в якому вони зможуть побачити місце розташування всіх зарядних комплексів.

Нагадаємо, що в Україні кількість електромобілів за 2016 рік збільшилася в 4 рази, так що поява розгалуженої мережі з 300 додаткових станцій як ніколи буде доречною, а також здатна надати поштовх новому витку розвитку сегмента електромобілів.

Схожі записи