Вже відомі деякі новини з автошоу в Лос-Анджелесі

auto-show-los-angeles-2016

Автошоу 2016 в Лос-Анджелесі вже проходить цього тижня, але громадськість зможе отримати доступ, починаючи з 18 листопада. Взагалі то, вважається, що це невелика виставка автомобілів, але зі зростаючою присутністю автовиробників в Каліфорнії і, особливо, дизайн-студій в Лос-Анджелесі, вона стає все більш значущою подією в галузі.

Компанія Tesla планує взяти участь в автошоу. Про це повідомили організатори події в Твіттері, опублікувавши фото Model X з “мобільною дизайн-студією” (трейлером, який курсує по США і Канаді) на під’їзді до конференц-центру.

tesla-model-x-2017

Ці трейлери є своєрідними тимчасовими магазинами, в яких з вересня цього року покупці Tesla разом з дизайнером мають можливість розробити і замовити індивідуальну комплектацію свого електромобіля, а також зробити тест-драйв Model X.

Хоча мобільна студія дизайну Тесла не стане найбільшою подією шоу стосовно електричних транспортних засобів, оскільки на ньому компанія Tesla не робитиме ніяких оголошень і не представлятиме нові моделі.

Але очікується, що кілька автовиробників презентуватимуть нові електромобілі або робитимуть оголошення про електрифікацію своєї лінійки авто.

Так, Jaguar проводить захід, протягом якого, як очікується, представить свій перший електромобіль. Це дуже навіть може бути повністю електричний кросовер, який був помічений на тестуваннях протягом останніх декількох місяців.

Крім того, очікується, що Volkswagen покаже свій оновлений e-Golf зі збільшеним запасом ходу. Компанія обіцяє зробити його доступним до кінця року. Електричний MINI також може стати “козиром” шоу.

Загалом 17 нових транспортних засобів заявляли про свій дебют на автошоу в Лос-Анджелесі, але є ще кілька неоголошених. Хоча, навряд чи ми зможемо отримати ще кілька електричних сюрпризів.

Схожі записи