Канада досягла рекордної кількості електромобілів

kanada-elektromobili-prodazhi-2016

Представлення Tesla Model X в Канаді і стабільно високий рівень продажів Chevy Volt допомогли країні досягти рекордних показників продажів електромобілів протягом останнього кварталу. На сьогодні в Канаді налічується більше 20 000 гібридних і повністю електричних автомобілів. Цю кількість поповнили рекордні 3 300 електромобілів, які канадці купили тільки за останній квартал (з липня по вересень).

За рік продажі «зеленого» транспорту в цій країні збільшилися більше, ніж на 60%.

Цікавий той факт, що в останньому кварталі поставки Tesla Model X перевершили поставки Tesla Model S. Отже, тепер 2 моделі Tesla опинилися в топ-4 продажів електромобілів в Канаді. Хоча Chevy Volt, як і раніше, є беззаперечним лідером.

Список найпопулярніших електромобілів виглядає так: Chevy Volt (32%), за ним йдуть Tesla Model S і Nissan LEAF (у обох електромобілів по 18%). І це дійсно вражає, враховуючи високу вартість електромобілів в Канаді. Наприклад, ціна на Nissan LEAF починається з 32 698 канадських доларів, тоді як стартова ціна Tesla взагалі С$ 86 000.

Серед канадських міст за кількістю зареєстрованих електричних автомобілів лідирує Квебек. Тут налічується понад 12,000 електромобілів. Тому місто дуже добре адаптоване під потреби власників електротранспорту. У перспективі Квебек повинен стати одним з міст, яке буде повністю забезпечуватися транспортом з нульовим рівнем викиду шкідливих речовин, оскільки тут прийнято стандарти ZEV (zero-emission vehicle).

У сусідніх США недавно також вийшла цікава статистика, там кожен сотий автомобіль тепер електричний, при тому, що продажі в жовтні зросли на 26% в порівнянні з минулим роком, навіть незважаючи на те, що ще багато покупців чекають виходу бюджетних моделей Chevy Bolt і Tesla Model 3. Зростаюча проблема забруднення повітря змушує Китай законодавчо переходить на електромобілі, плануючи довести їх частку до 12% від усіх проданих нових автомобілів в країні вже до 2020 року.

І в цілому, нові моделі з’являються все частіше, все більше виробників замислюються про «зелений» транспорт.

Схожі записи