Volkswagen ставить за ціль стати лідером ринку електромобілів

volkswagen

Німецький автоконцерн Volkswagen після «дизельного скандалу» став одним з найбільших прихильників виробництва електромобілів. Раніше в цьому році компанія заявляла про свої плани по виробництву від 2 до 3 млн повністю електричних автомобілів в рік і обіцяла представити 30 нових моделей до 2025 року – у всіх своїх брендах (VW, Audi, Porsche та інших).

Кілька днів тому під час презентації довгострокової стратегії концерну офіційними особами було озвучено те, що електромобілі стануть ключовим стратегічним елементом бренду Volkswagen, і найпізніше в 2025-му компанія хоче стати світовим лідером в сфері е-мобільності. Тому починаючи з 2020 року компанія Volkswagen планує посилено наповнювати ринок електромобілями і до 2025-го наростити обсяг продажів таких авто до мільйона одиниць в рік.

Volkswagen повинен вийти з важкої ситуації та підготуватися до прориву в галузі. Вже оголошено про реструктуризацію: буде скорочено 30000 робочих місць в рамках поточних операцій і створено 9000 нових робочих місць для виконання нових операцій, включаючи виробництво батарей та електромобілів.

Раніше була інформація, що для забезпечення виробництва електромобілів в великих обсягах, керівництво Volkswagen задумується над власним виробництвом акумуляторних батарей. Ось що про це думає генеральний директор Volkswagen Маттіас Мюллер (Matthias Müller):

“Якщо більше, ніж чверть наших автомобілів стануть електричними в найближчому майбутньому, то нам потрібно буде майже три мільйони батарей в рік. Тоді є сенс збудувати нашу власну фабрику”.

Зараз для своїх електромобілів таких, як новий е-Golf 2017, який був представлений минулого тижня, і для тих, чиє виробництво заплановано на 2018 рік, наприклад, Audi Quattro Etron, Volkswagen прагне отримати батареї від таких компаній, як LG Chem і Samsung.

Більшість з “30 нових електромобілів”, які Volkswagen планує вивести на ринок до 2025 року, ще не були оголошені. Але серед тих небагатьох, про які ми вже знаємо, є Porsche Mission Е, запланований на 2019 рік, і недавно представлений повністю електричний і автономний автомобіль ‘I.D. концепт’ з «запасом ходу понад 250 миль (402 км)”, який повинен з’явитися на ринку до 2020 року.

Схожі записи