Hyundai Ioniq Electric 2017 – найефективніший електромобіль (EPA)

hundai-ioniq

Агентство з охорони навколишнього середовища США (EPA) випустило свій офіційний рейтинг витрати енергії для нової моделі Hyundai Ioniq Electric 2017 року. В результаті перший повністю електричний автомобіль від корейського автовиробника посів перше місце і став найбільш економічно ефективним, посунувши BMW i3.

Згідно з випробуваннями Агентства (EPA), електромобіль Hyundai Ioniq показав найнижчу витрату енергії на 100 миль (160 км) пробігу – 25 кВт*год. Його найближчим конкурентом став міський хетчбек BMW i3 з показником в 27 кВт*год.

За розрахунками MPGe (Miles Per Gallon Equivalent) 33,7 кВт*год енергії електромобілю Hyundai Ioniq вистарчило, щоб подолати 150 миль (241 км) при водінні по місту, 112 миль (180 км) для шосе, а для комбінації місто/шосе – 136 миль (218,87 км).

Справедливо відзначити, що ще не всі моделі електромобілів 2017 року були випробувані. Тому цілком ймовірно, що Ioniq Electric через деякий час поступиться першістю іншому автомобілю, але з огляду на значну перевагу над найближчим суперником – це може статися не так скоро.

epa-tablytsia

Нагадаємо, IONIQ Electric отримав досить посередні, як для сучасного електромобіля, технічні характеристики: машину оснастили літій-іонною акумуляторною батареєю ємністю 28 кВт*год, що забезпечує запас ходу на одному заряді в 169 км (105 миль). У рух його приводить електромотор потужністю 117 к.с. (88 кВт), що дозволяє розвинути максимальну швидкість 150 км/год.

Електромобіль Hyundai, який вийшов на ринок Кореї ще на початку цього року, прибув до Європи на початку цього місяця і, як очікується, надійде в продаж в Північній Америці протягом першого кварталу 2017 року.

Ціна на нього в США поки не відома, але у Великобританії вона стартує від £ 28,995 ($ 37,900 USD) – що робить Ioniq цілком конкурентоспроможним порівняно з такими електромобілями, як Nissan LEAF, BMW i3 або VW e-Golf.

Зараз Hyundai працює над удосконаленням своєї нової платформи для електричних транспортних засобів і планує випустити 4 нових електромобіля до 2020 року, а також оновити версію Ioniq Electric, надавши їй запас ходу понад 300 км.

Схожі записи