В планах США нарощення продажів електромобілів

nissan_leaf_i_tesla_model_s_usa

Департамент енергетики США поставив собі мету, щоб по дорогах в США їздило не менше 1 мільйона електричних транспортних засобів. Станом на минулий місяць США офіційно на півдорозі до досягнення цієї мети. Її було вперше встановлено в 2015 році, але зараз, рік по тому, їм вже вдалося вийти на певний рівень.

Міністр енергетики США Ернест Моніс встановив 2020 рік, як крайній термін для досягнення цієї мети. Схоже, враховуючи останні продажі, досягнути позначку в 1 млн не буде проблемою.

Звичайно, вони враховують не лише електромобілі, а йдеться про всі автомобілі на зарядці, в тому числі гібриди та автомобілі на батареях.

Продажі електромобілів стартували з 2010 року, коли GM представив Volt і Nissan представив LEAF в США, а вже станом на минулий місяць ми отримуємо 512,137 електричних транспортних засобів в США.

У вересні було продано рекордну кількість 16,069 електромобілів, що є ще більше, порівняно з попереднім місяцем – 14,973.

Нижче наведено графік продажів електромобілів в США починаючи з 2010 року з використанням даних зі Звіту по електромобілях:

grafik-prodazhiv-electromobiliv-usa_-500000

З огляду на те, що в США два найкращі місяці з продаж електромобілів ідуть один за одним, і що кілька нових моделей з’являться на ринку в найближчі кілька років, то схоже, що легко буде досягти позначки 1 млн електричних транспортних засобів до 2020 року.

Транспортні засоби, такі як електромобілі Chevrolet Volt і Tesla Model 3 повинні значно прискорити продажі електромобілів в США протягом наступних двох років.

Що стосується нинішніх лідерів ринку, то Tesla Model S, як і раніше лідирує по продажах в США, але Chevrolet Volt тепер робить теж значний внесок в ці цифри і не дуже далеко позаду завдяки новій моделі 2017 року. Ford Fusion Energi, як і раніше, робить стабільний внесок в загальний обсяг продажів електромобілів і вже досяг кількості більше, ніж 11 000 одиниць, що були доставлені в США в цьому році.

Що стосується Nissan LEAF, то його продажі дещо знизилися в США з початку року, оскільки цей транспортний засіб гостро потребує оновлення, яке очікують побачити до кінця року або на початку наступного року.

Схожі записи