Завантаження. Будь ласка, зачекайте...
 

Футуристичний шведський електромобіль Uniti

uniti-elektrychnyj.jpg (43.89 Kb)

Творцями «електромобіля, який врятує світ» виступила шведська команда Uniti, партнером якої став Університет Лунда. Однойменний електромобіль, за задумом авторів проекту, повинен «повністю перевернути уявлення про електричний транспортний засіб, а не просто стати черговою переробкою традиційного авто».

Uniti – це двомісний міський електромобіль з футуристичним дизайном. Машина масою 400 кг, оснащена 15-кіловатним двигуном і натрій-іонною батареєю ємністю 11 кВт*год, що забезпечують їй максимальну швидкість 90 км/год і запас ходу в 150 км. Виробник відносить свій транспортний засіб до категорії L7e (важкі квадроцикли) і заявляє, що їхній міський електромобіль є таким, що повністю підключається і має великий безпілотний функціонал.

uniti-elektrychnyj_1.jpg (40.16 Kb)

Uniti описує електромобіль як транспортний засіб з правильним форматом для міського транспорту, для одного або двох осіб, маючи комфорт і безпеку, достатню кількість відсіків багажу і розумну швидкість руху.

Як вважають в Uniti, звичайні автомобілі є надмірно потужними і дуже великими. Зменшення їх масштабів означає великий виграш для ефективності і навколишнього середовища і робить транспортні засоби по-справжньому стійкими. У той же час, Uniti забезпечує користувачеві взаємодію з електромобілем за допомогою найсучасніших стандартів, включаючи управління за допомогою смартфона.

uniti-elektrychnyj_2.jpg (41.02 Kb)

Стартап надав вільний доступ до більшої частини своїх технологій, оскільки, за словами авторів, відкритість - це суть проекту. З цих же міркувань Uniti не став вдаватися до пошуку звичайних інвесторів, а запустив краудфандінгову компанію на ресурсі FundedByMe. Всього лише за два дні необхідна сума, а саме 560 тис. доларів США, була успішно зібрана і на електромобіль отримано близько 140 попередніх замовлень.

Компанія бачить своїми конкурентами Renault Twizy і Zoe, Nissan Leaf і BMW i3. Компанія планує швидко прогресувати, і приступити до масового виробництва до кінця 2017 року.

Вартість електромобіля Uniti, як очікується, складе близько 23 тис. доларів США. Перші поставки замовникам плануються на 2019 рік.

теги: Uniti
Відео
  • Популярне
Ми у соцмережах
  • Facebook
  • Twitter
Швидкий перехід
Характеристики електромобілів