«Укрпошта» планує закупівлю електромобілів

ukrposhta

Українське державне підприємство поштового зв’язку “Укрпошта” планує у 2017-2018 роках закупити 200-250 електромобілів для доставки пошти. Про це під час презентації стратегії розвитку “Укрпошти” на найближчі п’ять років повідомив заступник генерального директора підприємства з операційної діяльності Олександр Перцовський, пише УНІАН.

В 2017-2018 роках підприємством буде придбано близько 200-250 електромобілів, які ви зможете побачити на кур’єрській доставці пошти,-

сказав він.

Ще Олександр Перцовський відзначив, що на перших етапах планується закупівля електромобілів для офісів компанії в Києві, Одесі, Харкові, а також Дніпрі, а після цього електрифікованими машинами будуть забезпечуватися решта обласних центрів.

Також повідомляється, що компанія поки не визначилася з моделями авто, але електромобілі будуть закуплені через відкриті тендери.

Нагадаємо, згідно зі статистичними даними в 2016 році продажі електромобілів збільшилися в 4 рази, а загальна кількість зареєстрованих екологічних авто в нашій країні досягла позначки в 3161 одиницю.

Раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян представив стратегію електромобілізації України, в якій передбачається здійснення державою ряду заходів задля досягнення показника в 15% електромобілів від загального числа легкового транспорту на українських дорогах до 2020 року.

Схожі записи