Renault відкриє окремі демонстраційні зали для електромобілів

16 лютого в Стокгольмі відкриється Renault Elevtric Vehicle Experience Center – перший в Європі шоу рум, повністю присвячений електромобілям французької марки. Він розташується в одному з найбільших торгових центрів на околиці шведської столиці.

shourum

Цей шоу рум призначений не тільки для торгівлі електромобілями, а й для того, щоб розповідати про них потенційним покупцям. Центр складатиметься з ряду окремих зон, де, крім експозиції автомобілів на електричній тязі, будуть секції, в яких відвідувачі зможуть отримати інформацію про зарядні системи та інфраструктуру, місцеве законодавство, що стосується електромобілів, спеціальних субсидії на них і таке інше. Електромобілі будуть доступні для замовлення і тест-драйву. В майбутньому аналогічні центри з’являться і з інших європейських містах.

Хочемо нагадати, що електромобіль Renault Zoe утримує лідерство по продажах серед електрокарів в Європі. У минулому році він розійшовся в Старому Світі тиражем 31 410 штук (це 10% ринку), тоді як BMW i3 купили 20 855 осіб, а Nissan Leaf – 17 454 Tesla S – 15 553, а Volkswagen e-Golf – 12 895. Тому в березні на Женевському автошоу компанія представить трохи доопрацьовану версію Zoe.

renaultzoe_sze_potuzhnishii

Французи зроблять машину трохи потужнішою. Зараз у Zoe є базовий 77-сильний (210 Н • м) електродвигун, що позначається як R75, а ще два старших з індексом R90 або Q90. Число вказує на рівень потужності. Фактично R90 розвиває 92 к.с., а Q90 – 88 к.с. (Обидва видають 220 Н • м ). Ключова різниця між ними – штатний зарядний пристрій. На R90 він здатний направляти в батарею потужність до 22 кВт, а на Q90 – до 43 кВт. Відповідно, варіація з буквою Q заряджається набагато швидше. Правда, на Q90 електромотор менш ефективний, і запас ходу з ним дорівнює лише 370 км в NEDC.

Читайте також: Головні новинки електромобілів автосалону Токіо 2017

Тепер, згідно з інсайдерськими даними, замість 92-сильного мотора R90, хетчбек Zoe доповнить двигун R110. Його фактична віддача складе 108 к.с. Наскільки покращиться динаміка хетчбека, наразі не повідомляється. Також незрозуміло, чи зміниться від такої обновки паспортний запас ходу на одній зарядці. За даними виробника, у нинішнього Zoe з мотором R90 він становить 403 км в циклі NEDC.

Схожі записи