План розширення Tesla Supercharger на 2017 рік: дві станції побудують і в Україні

tesla_supercharger

Днями компанія «Тесла» оновила на сайті карту своєї мережі швидких зарядних станцій Tesla Supercharger, щоб показати плани з її розширення на наступний рік. З карти можна зробити висновок, що в наступному році продовжиться активне будівництво Tesla Supercharger в США, Канаді, Центральній Європі, Китаї та Австралії.

tesla-supercharger-2017-world-map-1

Також компанія буде розширювати свою присутність в Мексиці, Тайвані, Південній Кореї, Новій Зеландії і на Гаваях, тобто там, де зараз є тільки кілька швидкісних зарядок або де їх не було зовсім.

supercharger-tesla-ukraina

На цій же карті можна чітко побачити, що на території України в 2017 році передбачено існування двох Tesla Supercharger: поблизу Львова і Житомира. Насправді, ці дві українські зарядні станції компанія планувала побудувати ще в поточному році, але перенесла свої плани на рік. Так само було відкладено на 2017 рік будівництво ще декількох станцій у Східній Європі та Середземноморському регіоні.

Для зручності клієнтів станції Supercharger компанія завжди старається поставити поблизу ресторанів, торгових центрів і точок доступу Wi-Fi. Для того, щоб не виникало черг, кожна станція має декілька “суперзарядок”. Вони є безкоштовними для власників автомобілів Tesla, які придбають їх до кінця цього року.

Разом з тим, як повідомлялося раніше, для нових покупців електромобілів «Тесла», починаючи з 2017 року, компанія скасовує необмежений безкоштовний доступ до “суперчарджерів” після вичерпання встановленого ліміту – 400 кВт*год. Проте вартість користування послугою понад ліміт ще не оголошена. Нагадаємо, електромобіль з батареєю 90 кВт*год на такій швидкісній станції зарядиться на 80% своєї ємності всього за 40 хвилин, замість кількох годин на звичайній електрозаправці.

На сьогодні мережа Tesla Supercharger налічує 769 станцій, на яких розташовуються більше 4800 «суперзарядок». Вони встановлені по всьому світу, хоча більшість, поки що, знаходиться в США. Компанія хоче майже вдвічі збільшити цю кількість до кінця наступного року, а ще в рази – в 2018 році.

Схожі записи