Новий сайт розповість українським покупцям історію б/у електромобіля

vin-electromobil-ukraina

Міністр інфраструктури Володимир Омелян на презентації національної ініціативи «Електросьогодні» анонсував запуск 25 січня 2017 нового веб-порталу carpravda.org.ua, на якому можна буде ознайомитися з історією б/у автомобілів з електричним приводом, ввезених з країн Євросоюзу і Сполучених Штатів Америки, передає Ecotechnica.

Це буде зручний сервіс, на якому ви зможете легко ідентифікувати автомобіль, що купується, який вже був у вжитку, по ВІН-коду, –

сказав Володимир Омелян.

VIN – це ідентифікаційний номер транспортного засобу (Vehicle identification number), тобто унікальний код автомобіля, який складається з 17 символів. Він наноситься на нероз’ємні складові кузова або шасі і на спеціально виготовлених номерних табличках (шильдиках). Код містить інформацію про виробника, рік випуску і характеристики транспортного засобу.

За словами Міністра на українському ринку з’являється багато електромобілів, які були затоплені або сильно пошкоджені в ДТП:

На жаль, часті випадки, коли українці з точки зору економії купують б/у електромобілі, які, як потім виявляється, побували в повенях або були серйозно пошкоджені іншими способами. На Заході і в США вони підлягають утилізації, проте іноді такі автомобілі просто перепродують. Ми хочемо, щоб кожен український покупець чітко уявляв історію свого електромобіля.

Новий сервіс дозволить автолюбителям робити усвідомлений вибір, вважає Володимир Омелян. Також, на його думку, це дозволить уникати загроз життю і здоров’ю як потенційним власникам електромобіля, так і іншим учасникам дорожнього руху.

Нагадаємо, згідно з оптимістичними прогнозами Міністерства інфраструктури, в Україну зі своїми електромобільними проектами можуть прийти, як мінімум, троє з десяти найбільших світових автовиробників.

Схожі записи