Концерн Daimler інвестує у електромобілі 10 млрд євро

daimler

Німецький автомобільний концерн Daimler чітко втілює свою стратегію щодо електричних транспортних засобів, озвучену минулого року, і вже показав її втілення в життя на початку цього року з відкриттям нового «зеленого» суббренда Mercedes-Benz – EQ. Першим представником цього сімейства став електричний кросовер Generation EQ з двома електродвигунами сумарною потужністю 408 к.с., батареєю ємністю понад 70 кВт*год і запасом ходу 500 км, дебют якого відбувся на автосалоні в Парижі 2016.

Німецький автовиробник зізнається, що зараз він відстає в сегменті електричних транспортних засобів, але сподівається вийти на перше місце до 2025 року, зробивши 25% своєї майбутньої продукції електричною. Німецькому виданню Stuttgarter Zeitung член Правління Daimler AG і відповідальний за відділ досліджень та розвиток марки Mercedes-Benz, Томас Вебер (Thomas Weber) підтвердив, що компанія планує інвестувати у виробництво нових моделей електромобілів 10 мільярдів євро.

До 2025 року ми плануємо побудувати 10 електромобілів на основі єдиної архітектури. Для цього ми хочемо вкласти до 10 млрд євро
зазначив Томас Вебер, додавши, що три екологічних моделі будуть створені під брендом Smart, і запас їх ходу завдяки потужним акумуляторним батареям збільшиться до 700 км.

Нам вже відомо про розкішний кросовер Generation EQ від Mercedes-Benz, але очікується, як мінімум, ще один кросовер і два електричних седани до 2020 року. Деталей про решту електромобілів, що готуються, поки немає, проте швидше за все, маються на увазі моделі того ж таки суббренда Mercedes-Benz – EQ.

Схоже, що два найбільших німецьких автомобільних концерни – Daimler і Volkswagen – всерйоз налаштовані на виробництво електромобілів протягом наступного десятиліття. Раніше стало відомо, що Volkswagen припинить продаж дизельних автомобілів в США і до 2025 року буде випускати по мільйону, а то й більше, електромобілів на рік. Daimler вже оголосив про значні інвестиції у виробництво акумуляторних батарей, тоді як VW на даний момент розмірковує над створенням власного підрозділу з їх виробництва.

Що стосується електромобіля Mercedes Generation EQ, то компанія має намір випустити його товарну версію до 2019 року.

Схожі записи