ChargePoint створили нову технологію швидкісних зарядних станцій Express Plus

chargepoint-express-plus-zarjadni_stancii

ChargePoint представили свою новітню технологію зарядних станцій для електромобілів. Це модульна система, котра отримала назву Express Plus. Нова модульна система може встановити рекордний рівень зарядки до 400 кВт.

Єдина проблема полягає в тому, що ChargePoint не володіє своїми встановленими зарядними станціями. Тому, для того, аби встановити нову модульну систему, інші компанії повинні їх купувати.

Втім, InstaVolt у Великобританії оголосили, що вже підписали контракт на купівлю понад 200 систем швидкісної зарядки електромобілів ChargePoint. Ці нові станції будуть встановлені вздовж автомобільних доріг Великобританії.

ChargePoint пише в прес-релізі:

Сам ринок Великобританії перебуває в точці перегину. Сьогодні є більш ніж 90 000 електромобілів на дорогах країни, але їхня кількість може досягти 1,2 мільйона до 2020 року згідно із даними Департаменту транспорту. Проте, одна з основних проблем водія в даний час є те, як часто він зустріне зарядні станції на своєму маршруті, а також можливість зарядити транспортний засіб під час тривалих поїздок. У відповідь на цю проблему ChargePoint створив Express Plus, котрі будуть встановлені InstaVolt поблизу всіх популярних маршрутів по всій Великобританії, дозволяючи водіям легко заряджати свої транспортні засоби під час тривалих подорожей.

Це хороша новина для всіх власників електромобілів у Великобританії, а також непогана конкуренція зарядним станціям Tesla.

Схожі записи