Audi залишила гонки на витривалість заради Формули E

audi_formula_e_zmahannia

Гонки «24 години Ле-Мана» є одними з найстаріших і найпрестижніших гонок у світі і беруть початок ще з 1923 року. У команді допускається по три водія, тому що гонки тривають протягом 24-годин. Це означає, що автомобілі-переможці повинні показати виняткову продуктивність, надійність і ефективність.

Спортивний підрозділ Audi прийняло рішення покинути гонки на витривалість WEC. Сезон нинішнього року цього виду змагань стане для німецького підрозділу останнім. Таким чином, легендарні «24 години Ле-Мана» в наступному році пройдуть без «чотирьох кілець» – вперше з 1999 року.

На такі жертви Audi пішла заради того, щоб зосередиться на електромобільній гоночній серії Формула-Е. У вересні компанія з Інгольштадта повідомила про розширення співпраці з колективом ABT, який виступає в Formula E. Audi вже виступала в якості спонсора команди ABT протягом останніх двох сезонів Формули E. В цьому році вони стали головним спонсором команди, що сигналізує, що вони починають все більш серйозно ставитися до перегонів за участю електричних транспортних засобів. Вже з наступного сезону, Audi планує брати участь в гоночній серії з «повноцінною заводською командою».

«Наші серійні автомобілі стають все більш електрифікованими. Гоночні боліди повинні не просто наслідувати цю тенденцію, а стати на її вершині», – заявив голова Audi Sport Руперт Штадлер працівникам підрозділу.

Audi виступала в гонках на витривалість протягом 18 років. Пілоти команди 13 разів вигравали «24 години Ле-Мана». Всього спортпрототипи німецького виробника 106 разів перемагали в гонках на витривалість, завоювали 80 поулів і 94 рази встановлювали найкращий час кола. Двічі Audi вигравала чемпіонат світу WEC і дев’ять разів – американську серію ALMS.

Схожі записи