Китайська гігафабрика Tesla

teslagiga0

Приблизно через півроку після початку робіт американська компанія Tesla почала встановлювати виробниче обладнання на майданчику в Китаї, в м. Шанхай.

Об’єкт створювався дуже швидко, це добре видно з прикріпленого відео. Особливо вражає, що перші пару місяців велася підготовка підприємства, тоді як будівництво почалося у квітні. Більша частина Гігафабрики була реалізована лише за три місяці.

Виступаючи на зборах акціонерів Tesla, виконавчий директор Ілон Маск розповів, що Гігафабрика 3 є найшвидшим автомобілебудівним заводом, який будь-коли будувався. На цей момент роботи продовжуються та Tesla почала встановлювати обладнання, яке необхідне для виробництва автомобілів, у тому числі спеціальні машини та малярний цех.

Корпорація почне складання Model 3 на майданчику до кінця року, це стверджує генеральний директор. Виробництво буде доведене до трьох тисяч одиниць на тиждень. Ту ж саму Model 3 в штаті Каліфорнія, на заводі в Фремонті, випускають у кількості сім тисяч транспортних засобів кожен тиждень.

Схожі записи