Перший тунель Tesla для електромобілів від Елона Маска

model-x-boring-company

Елон Маск представив свій перший тунель Boring Company, запустивши туди перший електромобіль Tesla. Ціль Boring Company – зменшити місцевий трафік.

У тунелі, поки що, використовуватимуться електромобілі Tesla Model X. На пресс-брифінгу Маск розповів, що такі «колеса» можуть встановлюватись на електромобіль за 200-300 доларів. Також вони можуть в майбутньому встановлюватись як додаткова, другорядна деталь електромобіля. За словами Елона Маска, поки що тунель налаштований для користування Tesla Model X, хоча, теоретично, для тунелю можна підлаштувати й інші автомобілі. Прокоментував цю деталь Елон так:

«Ми використовували електромобіль Tesla, тому що я працюю в Tesla. Я маю використовувати автомобіль чужої компанії?».

Тим не менш, є варіація використання інших авто, стверджує Елон Маск. Однак для них є набір обмежень. Автомобіль має бути електричним, розганятись до 250 км/год а також підтримувати деякі автономні функції. Електромобіль не обов’язково має їздити на автопілоті, втім повинен прискорюватись та гальмувати на автоматі.

Спочатку планувалось, що переміщення електромобілів буде відбуватись завдяки електромагнітним реле. Втім, від цієї ідеї відмовились, і перша Tesla переміщається по тунелю за допомогою спеціальних колесиків. За словами Маска це більш економний варіант. Колеса «розгортатимуться» просто із електромобіля.

boring-tunnel_exit_wide

. . .

boring-tunnel_-2

. . .

boring-tunnel_-6

. . .

mx-tunnel-rear

Ціллю Boring Company є побудова мережі тунелів із кількома поверхами та додатковими «виходами», що мало б суттєво знизити трафік «на поверхні». Елон Маск та його компанії продовжують експериментувати із транспортом і, за словами Маска, вже й муніципалітети цікавляться тунелями. Так чи інакше, на початку Boring Company у багатьох були скептичні коментарі і багато хто був упевнений, що ідея так і залишиться ідеєю. Елон Маск запевняє, що все іде за планом і пропонує слідкувати за його проектами надалі.

За матеріалами Cikavoinfo.

Схожі записи