Топ 3 електричних вантажівок

Без сумніву, найкращою електричною вантажівкою вважається Tesla Semi. Однак в майбутньому на ринку появляться конкуренти для цієї електричної вантажівки. Сьогодні пропонуємо вам ознайомитися з топ 3 електричних вантажівок.

ET-One

Американський стартап Thor Trucks з Лос-Анджелеса, заснований 25-річними підприємцями, показав великий електричний тягач ET-One. Такий автомобіль є потенційним конкурентом Tesla Semi , серійна версія якого з’явиться в 2019 році.

konkurent2

Thor ET-One отримав електричні двигуни канадської фірми TM4. Залежно від модифікації двигуни видаватимуть від 300 до 700 кінських сил.

На даний момент Thor Trucks працює над комплектом акумуляторів для тягача. За попередніми даними, ET-One буде пропонуватися з блоками батарей, що забезпечують запас ходу в 160 і 480 км. Орієнтовна вартість таких машин складе 150 і 250 тис. доларів відповідно.

Thor Trucks був заснований 25-річним підприємцем Дакотой Семлер і його ровесником Джордано Сордоні. До роботи в компанії залучили колишніх фахівців Navistar, BYD і Faraday Future.

В кінці листопада компанія Tesla Motors представила прототип електричного тягача Semi. Вантажівка буде приводитися в рух за допомогою чотирьох електромоторів, віддача яких поки не уточнюється. На даний момент лише відомо, що при повному завантаженні фура здатна розганятися до 100 км / год за 20 сек., а без вантажу автомобіль набирає “сотню” всього за п’ять секунд.

Орієнтовна вартість тягача в США складе 150 000 і 180 000 доларів. На даний момент Tesla отримала близько 1,5 тис. попередніх замовлень на електричний тягач.

Tesla Semi

Орієнтовна вартість електровантажівки Tesla Semi, в залежності від комплектації, складе 150 000 і 180 000 доларів.

teslasemigruz

Tesla почне серійне виробництво електричної вантажівки Semi в 2019 році. Електромобіль буде доступний для покупки в двох версіях – з запасом ходу 482 км і 805 км.

До 100 км / год при повному завантаженні машина може розігнатися за 20 секунд. Без вантажу це займає у фури всього 5 секунд. Таким чином, новинка стала однією з найшвидших вантажівок в світі.

Керівництво Tesla вже провело перші переговори про можливість випробувань вантажівки на дорогах загального користування з владою штату Невада. Очікується, що на тести вийде відразу кілька груп електричних фур.

Tesla Semi Track, стверджує Маск, зможе розігнатися до 96 км/год за 5 секунд руху без вантажу. При максимальній завантаженості, дозволеній на автомагістралях в США (36 тонн) машина досягне такої швидкості за 20 секунд.

Nikola One

На даний час Nikola спільно з фірмою Bosch веде розробку двох водневих фур – One і Two, які запустять в серійне виробництво в 2021 році.

Nikola One оснащений силовою установкою на паливних комірках, в якій електрика виробляється в результаті хімічної реакції між воднем і киснем. У рух вантажівка приводиться декількома електромоторами сумарною потужністю 1000 к. с. Комплект батарей ємністю 320 кВт / год забезпечує запас ходу від 800 до 1600 км.

За даними компанії, One під навантаженням здатний розганятися з нуля до 96,5 км / год за 30 секунд, а його максимальна швидкість складає 105 км / г.

Як повідомлялося, Nikola One розробляється для далеких перевезень, тому передбачається, що в поїздці керувати ним будуть два водія. В кабіні вантажівки розміщені два ліжка, туалет, холодильник, 40-дюймовий телевізор, мікрохвильова піч і комп’ютер з підключенням до Wi-Fi і 4G.

Водневі вантажівки Nikola пропонуватимуть клієнтам за спеціальною лізинговою програмою тривалістю 72 місяці з платою від 5000 до 7000 доларів на місяць.

Перша пробна партія водневих тягачів повинна з’явитися вже в 2019 році, а повноцінне серійне виробництво стартуватиме в 2020 році. За 2 роки Nikola Motor Company обіцяє створити мережу з 300 заправних комплексів з воднем.

Схожі записи