Завантаження. Будь ласка, зачекайте...
 

Tesla Roadster отримає надпотужну версію

Tesla Roadster другого покоління в майбутньому отримає спеціальний пакет під назвою SpaceX, який поліпшить динамічні характеристики електрокара. Про це повідомляє Carscoops з посиланням на заяву глави компанії Ілона Маска.

rodsternoviiotrimae.jpg (187.28 Kb)

«Коли ми представили Roadster - це була базова версія. Також автомобіль отримає пакет опцій SpaceX. Це буде справжнім дивом. Для нас вкрай важливо показати на прикладі Roadster, що електричний автомобіль може обігнати бензиновий автомобіль в усіх відношеннях», - сказав Маск.

. .

При цьому ніяких характеристик глава Tesla не повідомив. У стандартній версії Tesla Roadster отрима три електричні двигуни, завдяки яким розгін до 96 км/г займає всього 1,9 секунд. Максимальна швидкість електрокара - 400 км на годину. Електричний двигун Tesla Roadster видає 10 000 Нм крутного моменту - в 16 разів більше, ніж у Lamborghini Huracan.

Читайте також: Найочікуваніші електричні кросовери і позашляховики

До цього найшвидшою моделлю Tesla залишалася Model S. Після установки нового програмного забезпечення час розгону з місця до 96 км/год у модифікації Model S 75 зменшився з 5,5 до 4,3 секунди, у версії Model S 75D - з 5,2 до 4,2 секунди, а у випадку Model S 100D - з 4,2 до 4,1 секунди.

. .

Серійне виробництво Roadster стартує тільки в 2020 р. У США машина буде коштувати від 200 000 доларів.

Відео
  • Популярне
Ми у соцмережах
  • Facebook
  • Twitter
Швидкий перехід
Характеристики електромобілів