Китайську компанію BYD запросили в Україну випускати батареї для електромобілів

Міністерство інфраструктури України веде переговори з китайською компанією BYD про створення в нашій країні заводу з виробництва акумуляторних батарей для електромобілів і електроавтобусів.

bad_v_ukraini

Як повідомляється на сайті міністерства, сьогодні міністр інфраструктури України Володимир Омелян зустрівся з Ісбрандом Хо – керуючим директором BYD Company Limited на європейському ринку. В ході зустрічі були обговорені можливості розміщення на території України потужностей з виробництва літієвих батарей для електроавтобусів і електромобілів, а також плани BYD по виходу на європейський ринок.

. . . . . .

Також міністр запросив представників компанії зустрітися з українськими бізнесменами і вивчити внутрішній ринок країни для розвитку подальшої співпраці.

Читайте також: Найочікуваніші електричні кросовери і позашляховики

У свою чергу Ісбранд Хо відзначив унікальний потенціал України, як для розміщення виробництва, так і для безбар’єрного експорту готової продукції в країни Європейського Союзу завдяки Угоди про асоціацію України з ЄС.

. . . . . .

Китайська марка BYD двічі заходила на український автомобільний ринок, і двічі його спішно покидала – в кризи 2008 і 2015 років. Модельний ряд був представлений компактними седанами, а також кросовером.

Схожі записи