Porsche подвоїть інвестиції в розробку електромобілів

Керівництво компанії Porsche ухвалило рішення подвоїти суму, яку до 2022 р вкладуть в розробку електричних і гібридних моделей – з трьох до шести мільярдів євро. Про це повідомляє прес-служба німецької марки.

porsche

« Ми подвоюємо витрати на системи електроприводу приблизно з трьох мільярдів до більш ніж шести мільярдів євро», – заявив Олівер Блуме, голова правління Porsche AG. «Поряд з подальшим вдосконаленням наших моделей з двигунами внутрішнього згоряння, цим рішенням ми визначаємо наш курс на майбутнє».

Виділені кошти розподілять на створення електричних і гібридних версій нинішніх моделей, а також не розробку відповідних технологій, в тому числі систем підзарядки і необхідної інфраструктури.

Ще кілька сотень євро піде на модернізацію виробничих майданчиків, де будуть випускатися «зелені» автомобілі. На даний момент німці модернізують підприємство в Zuffenhausen, де в наступному році почнеться випуск серійної версії електромобіля Mission E.

Перший товарний електромобіль в історії Porsche отримає кілька модифікацій, на розробку яких витратять не менше півмільярда євро. Прототип моделі, показаний в 2016 р, укомплектований двома електричними моторами, розташованими на передній і задній осях. В сумі агрегати розвивають більше 600 кінських сил, завдяки чому Porsche Mission E здатний прискорюватися з місця до 100 км / год за 3,5 секунди.

Читайте також:Перше відео тест-драйву Tesla Roadster

Раніше повідомлялося, що cерійний електромобіль буде доступний мінімум в трьох виконаннях. Базова, «середня» і топова версії будуть доступні з 402, 536- і 670-сильними агрегатами відповідно. Передній двигун в будь-якому випадку буде розвивати 215 к.с., тоді як віддача заднього залежно від версії складе 322, або 429 кінських сил.

Схожі записи