BMW та Nissan будують нові станції швидкої зарядки

bbbnnn

Одна з головних причин для водіїв не пересідати за кермо електромобіля – недостатньо розвинена Інфраструктура. Це справді неприємно – застрягнути з порожнім акумулятором через малу кількість зарядних станцій.

Виробники електромобілів BMW та Nissan намагаються це виправити і активно розширюють мережу зарядних станцій для своїх покупців. Недавно вони встановили 120 станцій в 19 штатах США. Усі станції мають потужність 50 кВт і доступні усім електромобілям, які оснащені технологією швидкої зарядки.

“Nissan приймає рішення розвивати мережу зарядних станцій для електромобілів у трьох напрямах. Тепер авто моделі LEAF зможуть заряджатися в громадських місцях, на корпоративних робочих територіях та у наших дилерів” – сказав Ендрю Спікер, директор з продажів та маркетингу електромобілів компанії Nissan. “Працюючи з BMW задля збільшення числа доступних громадських станцій швидкої зарядки, ми спонукаємо до підтримки та солідарності усіх водіїв електромобілів всієї країни.”

Компанії достойні пошани за про-активний підхід до будівництва мережі зарядних станцій. Дослідження показують, коли справа доходить до прийняття рішення придбати електромобіль – розвиток інфраструктури може мати більшу вагу, ніж податкові пільги. Тим не менш, розміщення нових зарядних станцій може бути й кращим. Найчастіше люди потребують їх на автострадах державного значення та інших великих транспортних магістралей. Імовірність, що водій електромобіля з’їде з шосе в пошуках зарядної станції, розташованої в центрі міста або в магазині дилера є досить низькою.

Здається, Tesla має краще розуміння того, де ставити їхні Суперзарядки, що в першу чергу розташовані поряд з шосе, так як вони призначені для водіїв Tesla, які подорожують далеко від дому.

Власники BMW можуть знайти нові зарядні станції на їх програмному забезпеченні ConnectedDrive. Водії Nissan можуть знайти їх на мобільному додатку EZ-Charge. Всі зарядні станції сумісні з картками Nissan EZ-Charge.

А нам залишається надіятися на подібні кроки і в нашій державі.

Схожі записи