Nissan представить 6 нових електромобілів

Японський автовиробник Nissan представить 6 нових моделей електромобілів протягом наступних п’яти років. Про це повідомляє видання Automotive News з посиланням на директора підрозділу Nissan, що відповідає за силові агрегати, Тошіхіро Хіра.

nissan3

За даними топ-менеджера, міжнародний автомобільний альянс Renault-Nissan-Mitsubishi склав стратегічний план, згідно з яким група представить 12 електромобілів до 2022 року. І якщо шість з них припадають на марки Nissan і Infiniti, то, отже, інші шість розподілять між собою Renault і Mitsubishi.

Хіра наполягає на амбітності планів, так як шість новинок від Nissan будуть не гібридами і навіть не плагін-гібридними машинами, а повноцінними електромобілями.

Хочемо нагадати, що 19 грудня, на виробничих потужностях японської автомобільної компанії Nissan в британському місті Сандерленд, стартувало серійне виробництво нового (другого за рахунком) покоління повністю електричного хетчбека Nissan Leaf.

Оновлена версія електромобіля Nissan Leaf отримала електричну силову установку потужністю в 150 к.с., завдяки якій на розгін з 0 до 100 км / год йде всього лише 7,9 секунд, ну а максимально-можлива швидкість дорівнює 144 км/г. Крім того, автомобіль оснащений акумуляторною батареєю на 40 кВт * год. На одній повній зарядці електромобіль зможе проїхати близько 378 км. На те, щоб повністю зарядити батарею нового Nissan Leaf буде потрібно від 6 до 8 годин.

Схожі записи